Съвременните модели за подражание

Те са Ивайло Иванов и Григор Димитров!

И двамата са българи, които ни карат да се чувстваме горди с постиженията им.

В момента Ивайло оглавява световната ранглиста по джудо, в една от най-тежките категории, а Григор е под номер 3 в световната ранглиста по тенис, след като спечели финалите на АТП в Лондон.

Те са герои и модели за подражание на новото време.

Ивайло Иванов е талант, притежаващ не едно и две отличия от големи форуми.

Григор Димитров пък, изравни най-доброто класиране на българския тенис-това на Мануела Малеева от 1985г.

Както в джудото, така и в тениса, а и във всички останали спортове, ние сме склонни да виждаме резултатите-титли и медали, но не и колко много труд стои зад всичко това.

Нека отдадем уважение към постигнатото от тях!

Те са съвременни модели за подражание, защото карат младото поколение на България да вярва, че може да постигне много, че може да успее и да се развива - с много труд и постоянство, точно както Ивайло Иванов в джудото и Григор Димитров в тениса го направиха, така може и всяко друго българско дете, да вярва и да се бори за своя успех и това се отнася не само за спорта.